پشتیبانی سایت!            8 صبح الی 5 عصر 09051947338
جستجوی
پیشرفته
 1. خانه
 2. بهترین متخصص اعصاب و روان در شیراز | روانپزشک شیراز
بهترین متخصص اعصاب و روان در شیراز | روانپزشک شیراز

بهترین متخصص اعصاب و روان در شیراز | روانپزشک شیراز

 • آخرین بروزرسانی: ۲۵ مهر ۱۴۰۲

 • 0 لایک
 • 1628 بازدید
 • 1 دیدگاه

 

پیدا کردن بهترین دکتر و متخصص در شهرهای بزرگ از جمله شیراز همیشه کار سختی بوده است؛ اما شما کاربران عزیز به کمک سایت پزشک آنلاین ۲۴ و در جدول زیر می توانید لیست بهترین متخصص اعصاب و روان در شیراز را مشاهده کنید و از طریق پروفایل نوبت اینترنتی دریافت کنید و یا مشاوره آنلاین بگیرید.

نکات مهم برای انتخاب روانپزشک خوب در شیراز

انتخاب یک روانپزشک خوب می تواند چالش برانگیز باشد، زیرا ما دانش و مهارت آنها را نمی دانیم. تبلیغات اغلب می توانند فریبنده باشند و اطلاعات صحیحی ارائه ندهند. در اینجا چند نکته برای کمک به شما در انتخاب یک روانپزشک خوب آورده شده است:

 • به عناوین و توصیه های پزشکان توجه نکنید. برخی از روانپزشکان از عناوین و توصیه های اغراق آمیز برای جذب بیماران استفاده می کنند.
 • به دنبال روانپزشکانی باشید که در زمینه مورد نیاز شما تخصص دارند. اگر دچار مشکلات خاصی هستید، مانند افسردگی یا اضطراب، به دنبال روانپزشکی باشید که در آن زمینه تخصص دارد.
 • از دوستان و خانواده خود بپرسید که آیا توصیه ای دارند. اگر کسی را می شناسید که با یک روانپزشک خوب کار کرده است، از او بخواهید که توصیه ای به شما بدهد.
 • با روانپزشکی ملاقات کنید که احساس راحتی می کنید. مهم است که با روانپزشکی که به او مراجعه می کنید احساس راحتی کنید. اگر احساس راحتی نمی کنید، به دنبال روانپزشک دیگری باشید.

۱۰ بهترین متخصص اعصاب و روان در شیراز

ردیف نام آدرس شماره تماس
۱ دکتر شعله طوبایی شیراز، فلکه نمازی به سمت خیابان زند، روبروی دانشکده مهندسی ، مجتمع پزشکی یاس ،
طبقه دوم
۰۷۱۳۲۳۵۱۴۶۷
۲ دکتر رامین افشاری شیراز، خیابان زند، کوچه شهید عباییان، ساختمان نسرین، طبقه دوم ۰۷۱۳۲۳۴۶۹۱۶
۳ دکتر مهرداد سجادی شیراز، خیابان زند، روبروی اتفاقات بیمارستان سعدی، کوچه ۴۱، ساختمان سینا طبقه ۲، واحد ۲۰۳ ۰۷۱۳۲۳۴۶۴۲۵
۴ دکتر سید مسعود موسوی نسب شیراز، خیابان فلسطین، چهارراه معدل ، ساختمان نسیم، طبقه دوم ۰۷۱۳۲۳۰۳۰۱۸
۵ دکتر محمد مجد زاده شورکی شیراز، خیابان کریم خان زند، روبروی هتل پارس ۰۷۱۳۲۳۰۲۵۸۶
۶ دکتر نسرین دانش شهرکی شیراز، خیابان کریم خان زند، روبروی خیابان هفت تیر (۲۰ متری سینما سعدی) ۰۷۱۳۲۳۰۴۵۶۸
۷ دکتر زینب عرفان نیا شیراز، خیابان زند، روبروی هتل پارس،جنب باجه بانک شهر ۰۷۱۳۲۳۵۷۵۵۵
۸ دکتر شعله طوبائی شیراز، خیابان کریم خان زند، روبروی دانشکده مهندسی ۰۷۱۳۲۳۵۱۴۶۷
۹ دکتر مرجان خسرو پور شیراز، خیابان کریم خان زند، بین خیابان هفت تیر( ۲۰ متری سینما سعدی) و شهید فقیهی(صورتگر) ۰۷۱۳۲۳۵۹۴۸۵
۱۰ دکتر محمودرضا پولادی شیراز، خیابان قصردشت، سه راه برق، جنب مرکز خرید شیراز ۰۷۱۳۲۳۰۴۵۰۸

ارتباط با پزشک آنلاین 24

دریافت نوبت از دکتر روانپزشک در شیراز

در سایت پزشک آنلاین ۲۴، برای دریافت نوبت از دکتر روانپزشک شیراز دیگر نیاز به مراجعه حضور نخواهد بود. برای دریافت نوبت کافی است از طریق سایت پزشک آنلاین ۲۴ اقدام کنید. شما می توانید نام روانپزشکان شیراز مورد نظرتان را در سایت جستجو نمایید و سپس در پروفایل پزشک بر روی گزینه ثبت نوبت کلیک نمایید.

دریافت نوبت از دکتر روانپزشک در شیراز

مشاوره آنلاین با دکتر اعصاب و روان شیراز

به کمک مشاوره آنلاین در سایت پزشک آنلاین ۲۴ می توانید در سریع ترین زمان ممکن سوالات و ابهامات خود را از دکتر اعصاب و روان شیراز بپرسید. برای کسب مشاوره اینترنتی می توانید پزشک مورد نظر خود را در سایت جستجو نمایید. پس از انتخاب پزشک، می‌توانید به راحتی زمان مشاوره آنلاین خود را تعیین کنید. مشاوره آنلاین از طریق پروفایل پزشکان به شما امکان می‌دهد تا بدون نیاز به حضور حضوری، از نکات و توصیه‌های پزشکان متخصص اعصاب و روان استفاده کنید و پاسخ‌های مورد نیاز خود را دریافت کنید.

مشاوره آنلاین با دکتر اعصاب و روان شیراز

لیست پزشک اعصاب و روان خوب در شیراز

اسامی پزشکان فوق تخصص اعصاب و روان شیراز خوب در شیراز در جدول زیر اضافه شده است:

ردیف نام آدرس شماره تماس
۱ دکتر ایرج هاشم زاده شیراز، میدان نمازی، ملاصدرا، جمالی، کوچه ۶، مجتمع پزشکی شیراز مهر، طبقه اول، واحد ۳ ۰۷۱۳۶۴۷۲۸۷۱
۲ دکتر معصومه موسوی شیراز، خیابان کریم خان زند، روبروی هفت تیر (۲۰متری سینما سعدی)، کوچه شهید عبائیان، ساختمان نشاط، طبقه پنجم ۰۷۱۳۲۳۱۸۰۸۸
۳ دکتر علی انصاری شیراز، خیابان کریم خان زند، نزدیک به بیمارستان شهید فقیهی، نزدیک بانک کارآفرین، ساختمان آریا، طبقه چهارم ۰۷۱۳۲۳۴۹۵۲۲
۴ دکتر هدیه بدیعی شیراز، خیابان شهید مطهری (زرگری)، چهارراه زرگری، ساختمان رز، طبقه دوم، واحد ۵ ۰۷۱۳۶۲۸۹۵۲۵
۵ دکتر سید علی علوی شوشتری شیراز، خیابان شهید چمران، درمانگاه حافظ ۰۷۱۳۶۲۷۱۵۳۱
۶ دکتر مهدی عتیق شیراز، چهارراه گمرک، جنب داروخانه دکتر کاظمی، مجتمع نادر، طبقه اول ۰۷۱۳۲۳۲۳۴۶۸
۷ دکتر علی جوادپور شیراز، خیابان ملاصدرا، کوچه شماره ۴، ساختمان پزشکی سبحان، طبقه ۵. ۰۷۱۳۶۴۷۲۷۱۲
۸ دکتر شهین طوبائی شیراز، خیابان اردیبهشت غربی، نزدیک به بیمارستان شفا ، ساختمان سینا، طبقه دوم ۰۷۱۳۲۳۳۷۶۲۹
۹ دکتر علیرضا ملکیان نائینی شیراز، خیابان کریم خان زند، جنب هتل پارس، ساختمان ظفر، طبقه دوم ۰۷۱۳۲۳۵۵۵۳۲
۱۰ دکتر عباس رفیعی شیراز، بلوار رحمت، بین چهار راه زندان و بیست متری امام خمینی ۰۷۱۳۸۲۴۶۰۰۱
۱۱ دکتر شهره دالکی شیراز، فلکه دانشجو، ساختمان پزشکی ارم ۱، طبقه ۳ ۰۷۱۳۲۲۷۳۷۲۵
۱۲ دکتر محمدجواد علیشاهی شیراز، خیابان کریم خان زند، روبروی هتل پارس، کوچه ۴۷، ساختمان فیروزه، طبقه سوم ۰۷۱۳۲۳۰۲۸۰۰
۱۳ دکتر احمد غنی زاده شیراز، خیابان حافظ، جنب بوستان ۱۳ آبان، درمانگاه بیمارستان ابن سینا ۰۷۱۳۲۲۸۹۶۰۱
۱۴ دکتر رحیم آرمان شیراز، خیابان زند، روبروی بیمارستان سعدی(شهید فقیهی)، ساختمان پزشکی شهر، طبقه پنجم، واحد ۱۸ ۰۷۱۳۲۳۳۷۸۸۸
۱۵ دکتر علی فیروز آبادی شیراز، خیابان زند، روبروی هتل پارس، ساختمان نگین، طبقه دوم ۰۷۱۳۲۳۰۲۴۵۸
۱۶ دکتر رابرت فرنام شیراز، خیابان کریم خان زند، روبروی بیمارستان شهید فقیهی، ساختمان کیمیا، طبقه چهارم، واحد ۵ ۰۷۱۳۲۳۰۹۸۸۶
۱۷ دکتر سعید فروزش شیراز، خیابان کریم خان زند، روبروی ۲۰ متری سینما سعدی، نزدیک به بانک کارآفرین، ساختمان آریا، طبقه دوم، واحد ۶ ۰۷۱۳۲۳۵۶۵۷۵
۱۸ دکتر مریم صحت پور شیراز، چهارراه زرگری، به طرف چمران، روبروی دبیرستان بزرگی، ساختمان پزشکان ابن سینا، طبقه ۳، واحد ۱۱ ۰۷۱۳۶۲۶۳۲۵۶
۱۹ دکتر هژبر داودیان شیراز، خیابان اردیبهشت، جنب بیمارستان شفا، نبش خیابان هفت تیر (۲۰متری سینما سعدی)، ساختمان شفا، طبقه دوم ۰۷۱۳۲۳۰۵۰۵۰
۲۰ دکتر حمید اشکانی شیراز، خیابان زند، روبروی هتل پارس، ساختمان فیروزه ۰۷۱۳۲۳۵۰۴۴۴
۲۱ دکتر جمشید احمدی شیراز، خیابان شهید چمران میدان دانشجو ، جنب بانک ملی، ساختمان نشاط، طبقه سوم ۰۷۱۳۶۴۶۱۵۱۱
۲۲ دکتر مهدی عبدلی شیراز، بلوار زند، روبروی بیمارستان فقیهی (سعدی)، مرکز پزشکی شهر، طبقه چهارم، واحد ۱۳ ۰۷۱۳۲۳۴۴۵۴۹
۲۳ دکتر مجتبی ادیب شیراز، خیابان کریم خان زند، روبروی خیابان هفت تیر(۲۰متری سینما سعدی)، ساختمان دی ۰۷۱۳۲۳۵۴۶۸۱
۲۴ دکتر حمید اشکانی شیراز، خیابان کریم خان زند، روبروی هتل پارس،کوچه ۴۷، ساختمان فیروزه، طبقه پنجم ۰۷۱۳۲۳۴۲۹۸۶
۲۵ دکتر رامین افشاری شیراز، خیابان زند، کوچه شهید عباییان، ساختمان نسرین، طبقه دوم ۰۷۱۳۲۳۴۶۹۱۶

روانپزشک خوب از نظر مردم در شیراز

بهترین دکتر اعصاب و روان در شیراز در جدول بالا به همراه شماره تماس و آدرس معرفی شده است. اگر قصد دارید بهترین دکتر روانپزشک از نظر مردم در شیراز را بشناسید، می توانید دیدگاه ها و کامنت های نوشته از طرم بیماران در زیر را مطالعه نمایید. لطفا اگر شما نیز توسط پزشکان بالا ویزیت شده اید، نظر خود را برایمان بنویسید.

روانپزشک خوب از نظر مردم در شیراز

دکتر اعصاب و روان (روانپزشک )‌ چه خدماتی ارائه می کند

دکتر اعصاب و روانپزشک (روانپزشک) خدمات متنوعی در زمینه بهبود و مراقبت از سلامت روان و اعصاب ارائه می‌دهد. این خدمات عموماً شامل موارد زیر می‌شود:

 1. تشخیص و درمان اختلالات روانی: دکتر اعصاب و روانپزشک به تشخیص اختلالات روانی مانند افسردگی، اضطراب، اختلالات خواب، بیش فعالی و … می‌پردازد. سپس برنامه درمانی مناسبی برای بهبود و مدیریت این اختلالات برای بیمار تنظیم می‌کند.
 2. مشاوره روانشناختی: دکتر اعصاب و روانپزشک به صورت فردی یا گروهی به ارائه مشاوره روانشناختی به بیماران می‌پردازد. این مشاوره‌ها به منظور بهبود روانی و ارتقاء کیفیت زندگی افراد ارائه می‌شود.
 3. درمان دارویی: در برخی موارد، دکتر اعصاب و روانپزشک ممکن است از داروها به عنوان یکی از روش‌های درمانی برای بهبود و مدیریت اختلالات روانی استفاده کند.
 4. مداخلات رفتاری: این دسته از خدمات شامل مداخلات و تمرین‌های رفتاری برای کمک به بیمار در تغییر الگوهای رفتاری نامطلوب و بهبود رفتارهای کاربردی است.
 5. مشاوره خانواده: دکتر اعصاب و روانپزشک می‌تواند در بهبود روابط خانوادگی و مشاوره خانواده برای بهترین مدیریت مسائل روانی و خانوادگی به کار گرفته شود.

این خدمات و مداخلات ارائه شده توسط متخصص اعصاب و روان در شیراز با هدف بهبود سلامت روان و اعصاب بیماران انجام می‌شود و بر اساس نیازها و وضعیت هر فرد متفاوت خواهد بود.

آیا روانپزشک میتواند دارو تجویز کند؟

بله، روانپزشک می‌تواند داروها را برای درمان اختلالات روانی تجویز کند. این داروها ممکن است به عنوان یکی از روش‌های درمانی در ترکیب با مشاوره‌ها و مداخلات روانشناختی استفاده شوند. داروها به منظور کنترل علائم اختلالات روانی مانند افسردگی، اضطراب، بیش فعالی و … استفاده می‌شوند و می‌توانند به بیمار کمک کنند تا بهبود یابد و کیفیت زندگی بهتری را تجربه کند.

آیا روانپزشک میتواند دارو تجویز کند؟

ویژگی های بهترین دکتر اعصاب و روان در شیراز

متخصص اعصاب و روان با سلامت روان افراد سروکار دارد. این حوزه از پزشکی بسیار پیچیده است و به مهارت های ارتباطی، حل مسئله، و همدلی زیادی نیاز دارد. یک متخصص اعصاب و روان خوب باید بتواند با بیماران خود به خوبی ارتباط برقرار کند، مشکلات آنها را درک کند و راه حل های موثری برای آنها ارائه دهد.

ویژگی های یک متخصص اعصاب و روان خوب:

 • مهارت های ارتباطی قوی: یک متخصص اعصاب و روان باید بتواند با بیماران خود به طور موثر ارتباط برقرار کند. این شامل مهارت های شنیداری و گفتاری خوب، توانایی برقراری ارتباط با افراد مختلف از فرهنگ ها و پیشینه های مختلف، و توانایی ایجاد اعتماد و رابطه با بیماران است.
 • توانایی حل مسئله: یک متخصص اعصاب و روان باید بتواند مشکلات پیچیده را به سرعت و موثر حل کند. این شامل توانایی جمع آوری اطلاعات، ارزیابی اطلاعات، و توسعه و اجرای یک برنامه درمانی موثر است.
 • همدلی: یک متخصص اعصاب و روان باید بتواند با بیماران خود همدلی کند. این شامل توانایی درک و درک تجربه های بیمار است.
 • صبر و حوصله: کار با بیماران مبتلا به مشکلات روانی می تواند چالش برانگیز باشد. یک متخصص اعصاب و روان خوب باید صبور و با حوصله باشد و بتواند با بیماران خود به طور موثر کار کند.
 • رازداری: حفظ رازداری یکی از مهمترین اصول پزشکی است. یک متخصص اعصاب و روان باید بتواند اطلاعات محرمانه بیماران را حفظ کند.

کلام آخر

بهترین پزشکان متخصص اعصاب و روان در شیراز در جدول بالا به شما معرفی شده اند. شما می توانید برای مشاوره آنلاین و دریافت نوبت از طریق پروفایل پزشکان اقدام نمایید.

ممنون از شما. نظر و دیدگاه های خودتان را در مورد پزشکان متخصص اعصاب و روان در شیراز و سایت پزشک آنلاین ۲۴ می توانید در زیر برای ما ارسال کنید.

به این مقاله امتیاز دهید

۱ دیدگاه

 •  4 ماه قبل

  سلام. ببخشید نوبت دهی دکتر اعصاب و روان شیراز چجوری هست. من نوبت می خواستم

دیدگاه خود را درج کنید